no consumer

Проектори для візуалізації, моделювання та фотографії

Компанія Canon пропонує цілу низку проекторів, які забезпечують приголомшливе відтворення зображень для широкого спектра візуалізацій, моделювання та творчих робіт. Роздільна здатність WUXGA забезпечує абсолютну чіткість і точність у середовищах 3D-моделювання, створення прототипів, архітектурного проектування, картографії та систем автоматизованого проектування. Професійним фотографам і творчим підприємствам, зокрема будинкам моди та рекламним агентствам, неодмінно прийдеться до вподоби точне проеціювання реалістично яскравих кольорів і чудовий контраст.

Приголомшлива якість зображення — ідеальне рішення для фотографій

Проеціювання нерухомих зображень і відео з високою роздільною здатністю дає змогу точно відтворити реалістично яскраві кольори та отримати чудовий контраст, притаманний оригінальним знімкам. Широкий вибір попередньо заданих режимів зображення забезпечує приголомшливі результати майже за будь-яких умов і будь-якого рівня освітленості, гарантуючи відтворення чітких, точних і згладжених зображень без ефекту «решітки».

Stunning image quality
Versatile connectivity

Широкі можливості підключення

Широкий вибір входів, зокрема порти HDMI™, DVI, VGA та USB, дає змогу без зайвих зусиль проеціювати зображення в режимі «картинка до картинки» та відтворювати їх із численних джерел зі стандартною й високою чіткістю. Підтримка функцій Crestron RoomView і NMPJ забезпечує просте дистанційне керування та проеціювання за допомогою локальної мережі.

Простота монтажу

Завдяки широкому спектру гнучких режимів роботи та простоті налаштування ці проектори можна встановити майже будь-де. Проектори можна просто встановити на зручній поверхні або без зайвих зусиль змонтувати на стіні чи на стелі. Їх можна встановлювати окремо або групами, наприклад у стекових або змішаних системах.

Ease of installation