yes consumer

Короткофокусні та надкороткофокусні широкоформатні проектори

Ці широкоформатні проектори ідеально підходять для інтерактивних занять у класах, а також презентацій у невеликих конференц-залах, офісах і приміщеннях із відкритим плануванням. Насолоджуйтеся новими стандартами якості зображення із втричі меншої відстані, ніж у випадку використання звичайних проекторів, вибравши одну з моделей нашої лінійки короткофокусних і надкороткофокусних проекторів, наприклад короткофокусний HD-проектор із роздільною здатністю 1080p.

Компактна конструкція

Лінійка короткофокусних моделей відрізняється компактною конструкцією, що забезпечує великі, кришталево чіткі зображення без втрати яскравості навіть на коротких відстанях. Завдяки широким можливостям застосування функції зсуву об’єктива та проекційному відношенню в діапазоні від 0,49 до 0,61 у цій лінійці короткофокусних проекторів знайдуться моделі для будь-яких застосувань, коли простір — це вагомий аргумент. Ідеальне рішення для моделювання, візуалізації та відображення у фронтальній і горизонтальній проекціях.

Compact Design
Easy installation

Простота монтажу та обслуговування

Проектори можна просто встановити на зручній поверхні або без зайвих зусиль змонтувати на стіні чи на стелі. Лампи та фільтри можна швидко й легко замінити, не знімаючи проектор із монтажних кріплень, що дає змогу мінімізувати час простою. Наші короткофокусні проектори XEED дають змогу з легкістю створити багатопроекторну систему, установивши кілька проекторів у стосі й спрямувавши їх угору або вниз.

Гнучкість використання

Завдяки короткій фокусній відстані проектор можна розташувати близько до екрана, тому доповідач не відкидатиме тіні на зображення.  Цифрові входи HDMI і DVI, а також оновлення мікропрограми через підключення USB надають можливість проеціювання нерухомих зображень і відео з цілої низки різноманітних джерел. Підтримка функцій Crestron RoomView і NMPJ забезпечує просте дистанційне керування та проеціювання за допомогою локальної мережі.

Flexibility of use
Ceiling mounted

Проектори для встановлення на стелю, стаціонарного монтажу та професійні проектори для великих залів

Ці унікальні компактні проектори призначені для відтворення зображень на комерційному та професійному рівнях у культових спорудах, музеях тощо. Вони забезпечують приголомшливий візуальний ефект завдяки фотографічній точності, згладженому відтворенню відео без ефекту «решітки» та плавній градації кольорів. Широкий асортимент змінних ширококутних об’єктивів із сервоприводом дає змогу досягти виняткового контрасту та яскравості за будь-яких умов.

Компактні та портативні проектори

З компактними й портативними проекторами Canon, зокрема з портами USB, надкомпактною конструкцією та підтримкою формату HD, ви гарантовано забезпечите неперевершену якість проекції, де б ви не були — у залі засідань або в яскраво освітленій конференц-залі. Зручні, надійні й обладнані новітніми технологіями DLP, вони завжди точно відтворюють презентації.

Compact and portable projectors