Short Throw & Ultra Short Throw Projectors
yes business

Короткофокусні й надкороткофокусні проектори

Бездоганно чіткі зображення в найменших приміщеннях.

XEED WUX450ST

Цей універсальний короткофокусний компактний стаціонарний проектор забезпечує яскравість 4500 лм і зсув об’єктива по вертикалі на 75 %.

canon cameras pro dslr

XEED WUX450ST

Компактний розмір і гнучкі можливості підключення.

XEED WUX450ST Angle

Компактна конструкція

Кожен короткофокусний проектор вирізняється компактною конструкцією, що забезпечує великі, бездоганно чіткі зображення без утрати яскравості навіть на коротких відстанях. Завдяки широким можливостям зсуву об’єктива (у лінійці XEED) і проекційному відношенню 0,49–0,61 у цій лінійці ширококутних проекторів є чудові моделі для будь-яких ситуацій, де простір — це вагомий аргумент. Ідеальне рішення для моделювання, візуалізації та відображення у фронтальній і горизонтальній проекціях.

LV-WX300USTi

Кілька варіантів монтажу

Коротко- й надкороткофокусні проектори можна встановлювати окремо або легко монтувати на стелю чи стіну.

Multi Installation

Гнучкі можливості

Завдяки короткій фокусній відстані проектор можна розташувати близько до екрана, тому доповідач не відкидатиме тіні на зображення. Наявність входів HDMI і DVI, а також оновлення мікропрограми через USB дають можливість проектувати зображення й відео з різноманітних джерел. Підтримка функцій Crestron RoomView і NMPJ забезпечує просте дистанційне керування та проеціювання за допомогою локальної мережі.

XEED WUX450ST ceiling

Не те, що вам потрібно?