no consumer

Стаціонарні проектори

Ці унікальні компактні проектори для встановлення на стелю й стаціонарного монтажу та професійні проектори для великих залів призначені для відтворення зображень на комерційному та професійному рівнях у культових спорудах, музеях тощо. Вони забезпечують приголомшливий візуальний ефект завдяки фотографічній точності, згладженому відтворенню відео без ефекту «решітки» та плавній градації кольорів. Власники моделей зі змінними об’єктивами можуть установити об’єктив із сервоприводом, щоб задовольнити свої потреби завдяки винятковому контрасту та яскравості.

Простота монтажу та обслуговування

Параметри збільшення, фокусування та зсуву об’єктива можна дистанційно змінювати з точністю до половини пікселя, дистанційно керуючи сервоприводом. Це ідеальне рішення не тільки для одного, а й для кількох проекторів, наприклад стекових, змішаних і купольних систем. Обслуговування ще ніколи не було таким простим і швидким. Зручний доступ до високоефективної лампи із задньої сторони проектора та висувні повітряні фільтри дають змогу мінімізувати витрати на обслуговування та час простою.

Easy installation
Interchangeable lenses

Взаємозамінні об’єктиви

На вибір пропонується асортимент із п’яти змінних об’єктивів відмінної якості. Унікальна технологія об’єктивів Canon призначена для неймовірно точного відтворення зображення. Вона забезпечує високоточну геометрію, чітке фокусування майже без спотворень і мінімальні хроматичні аберації. Результат — незмінно яскраві, красиві й жваві зображення, незалежно від типу встановленого об’єктива.  За потреби будь-який об’єктив можна легко змінити безпосередньо на місці показу, що дає змогу зберегти якість зображення навіть у великих приміщеннях.

Високоякісне відтворення зображень за будь-яких обставин

Проектори оснащено найновішою оптичною системою AISYS, що дає змогу відтворювати надзвичайно згладжені зображення. Широкий вибір входів, зокрема HDMI і DVI, забезпечує можливість проеціювання з різних джерел у режимі «картинка до картинки» й дає змогу використовувати функцію NMPJ.  За допомогою апаратного зшивання можна легко поєднувати зображення з кількох проекторів, а корекція трапецієподібних спотворень за чотирма точками допомагає зберегти різкість і точність відтворення зображень навіть у випадку проеціювання під кутом. Можливість пересування міток суміщення по горизонталі й вертикалі дає змогу досягти ідеального вирівнювання панелей RGB.

Versatile high-quality imaging
Short throw/ultra short throw projectors

Короткофокусні та надкороткофокусні проектори

Ці широкоформатні проектори ідеально підходять для інтерактивних занять у класах, а також презентацій у невеликих конференц-залах, офісах і приміщеннях із відкритим плануванням. Насолоджуйтеся новими стандартами якості зображення із втричі меншої відстані, ніж у випадку використання звичайних проекторів, вибравши одну з моделей нашої лінійки короткофокусних і надкороткофокусних проекторів, наприклад короткофокусний HD-проектор із роздільною здатністю 1080p.

Компактні та портативні проектори

З компактними й портативними проекторами Canon, зокрема з портами USB, надкомпактною конструкцією та підтримкою формату HD, ви гарантовано забезпечите неперевершену якість проекції, де б ви не були — у залі засідань або в яскраво освітленій конференц-залі. Зручні, надійні й обладнані новітніми технологіями DLP, вони завжди точно відтворюють презентації.

Compact and portable projectors