yes consumer

Компактні та портативні проектори

З компактними й портативними проекторами Canon, зокрема з портами USB, надкомпактною конструкцією та підтримкою формату HD, ви гарантовано забезпечите неперевершену якість проекції, де б ви не були — у залі засідань або в яскраво освітленій конференц-залі. Зручні, надійні й обладнані новітніми технологіями DLP, вони завжди точно відтворюють презентації.

Зручність у транспортуванні

Проводьте презентації на професійному рівні, де б ви не були. Ми пропонуємо широкий вибір компактних і портативних проекторів для комерційних підприємств і навчальних закладів, де проектор доводиться використовувати в кількох приміщеннях, розташованих у різних корпусах або офісах.  Крім того, вони ідеально підходять для використання в дорозі.

Convenient to transport
Versatile connectivity

Широкі можливості підключення

Проектуйте нерухомі зображення та відео з різноманітних джерел, використовуючи входи HDMI™ або VGA. Стежити за проекторами та керувати ними можна дистанційно за допомогою порту RJ-45. Крім того, вони підтримують стандарт Crestron Connected™, що спрощує підключення до мережі.

Легке налаштування й функції енергозбереження

Проектори можна легко налаштувати завдяки широким можливостям корекції трапецієподібних спотворень і колірної корекції, яка дає змогу отримати чудові результати у випадку проеціювання зображення на кольорові поверхні, коли немає екрана.  Більшість моделей оснащено прямим вимикачем (крім моделей LV-300UST та LV-300USTi), що дає змогу відразу від’єднати й перемістити проектор. Крім того, завдяки режиму енергозбереження можна скоротити витрати та зменшити рівень шуму вентилятора, щоб створити спокійну атмосферу, де ніщо не відволікатиме уваги.

Easy set up
Installation projectors

Стаціонарні проектори

Ці унікальні компактні проектори для встановлення на стелю й стаціонарного монтажу та професійні проектори для великих залів призначені для відтворення зображень на комерційному та професійному рівнях у культових спорудах, музеях тощо. Вони забезпечують приголомшливий візуальний ефект завдяки фотографічній точності, згладженому відтворенню відео без ефекту «решітки» та плавній градації кольорів. Широкий асортимент змінних ширококутних об’єктивів із сервоприводом дає змогу досягти виняткового контрасту та яскравості за будь-яких умов.

Короткофокусні та надкороткофокусні широкоформатні проектори

Ці широкоформатні проектори ідеально підходять для інтерактивних занять у класах, а також презентацій у невеликих конференц-залах, офісах і приміщеннях із відкритим плануванням. Насолоджуйтеся новими стандартами якості зображення із втричі меншої відстані, ніж у випадку використання звичайних проекторів, вибравши одну з моделей нашої лінійки короткофокусних і надкороткофокусних проекторів, наприклад короткофокусний HD-проектор із роздільною здатністю 1080p.

Short throw