yes consumer

Проектори для комерційних підприємств і навчальних закладів

Широкий асортимент зручних і компактних офісних проекторів із високою якістю зображення надає компаніям потужні переваги. Вони не тільки ідеально підходять для офісів, залів засідань і конференц-залів, а й пропонують чудові можливості смарт-проекторів для класів, актових залів і лекційних аудиторій. На вибір пропонуються як портативні, так і стаціонарні моделі, кожна з яких забезпечує приголомшливу згладженість зображень.

Зручність монтажу

Завдяки широкому спектру гнучких режимів роботи та простоті налаштування ці проектори можна встановити майже будь-де, а короткофокусні й надкороткофокусні моделі, у свою чергу, ідеально підійдуть для використання в умовах обмеженого простору. Порти DVI і HDMI забезпечують універсальні можливості підключення для передавання зображень високої чіткості, а функції PJLink і NMPJ дають змогу проеціювати зображення за допомогою локальної мережі та дистанційного керувати процесом відтворення.

Easy Installation
High quality images

Високоякісні зображення

Провідні оптичні системи марки Canon не лише забезпечують компактність конструкції, а й оптимізують виведення високоякісних зображень високої чіткості з проектора. Проектори оснащено панелями, виготовленими за технологією DLP або передовою технологією LCOS. Ці панелі забезпечують високу різкість зображень, реалістичну яскравість кольорів і коефіцієнт контрасту, що гарантує бездоганну деталізацію й насичений чорний колір.

Абсолютна впевненість у майбутньому завдяки стандартній трирічній гарантії Canon

Для проекторів Canon діє система європейських гарантій Canon (EWS), у рамках якої будь-які несправності усуваються безкоштовно протягом обмеженого періоду часу після покупки (відповідно до умов і положень). EWS складається з двох окремих пропозицій обслуговування, які надаються залежно від місця розташування клієнта та придбаного продукту.

Peace of Mind
  • Canon
  • Проектори
  • ...
  • Проектори для комерційних підприємств і навчальних закладів