no consumer

Принтери PIXMA для дому й офісу

Якими б не були потреби бізнесу, офісні принтери PIXMA пропонують повне практичне рішення, яке допоможе працювати ефективніше. Вони швидко друкують високоякісні документи і забезпечують більшу продуктивність за менші гроші. Ціла низка програм і способів підключення дають змогу повною мірою використовувати функції принтера та безперешкодно використовувати їх усім офісом.

PIXMA for Home Office

Висока продуктивність

Максимальна ефективність за мінімальну ціну

У наших принтерах для офісу PIXMA передбачено інтелектуальні функції, які забезпечують максимальну продуктивність. За допомогою стильних і компактних багатофункціональних пристроїв ви можете автоматично копіювати, сканувати або надсилати факсом великі документи завдяки інтегрованому АПД. Унікальна технологія друку Canon також дає змогу швидко та якісно друкувати документи формату A4.

ADF
PIXMA Wi-Fi

Безпроводове підключення

Простий спосіб спільного використання та друку з мобільних пристроїв

Завдяки широкому вибору моделей із підтримкою Wi-Fi та Ethernet ви можете легко спільно використовувати функції друку, сканування і надсилання факсу всім офісом. Друкуйте з кількох ПК, а також смартфонів і планшетів за допомогою безкоштовної програми Canon або функції Apple AirPrint.

Деякі моделі підтримують функції Google Cloud Print, томи ви можете друкувати документи Google Docs, повідомлення електронної пошти Gmail, фотографії та PDF-документи практично звідусіль.

Програмне забезпечення для потреб офісу

Використовуйте найсучасніше програмне забезпечення

Програмне забезпечення My Image Garden компанії Canon поєднує цілий ряд інструментів, які відповідають потребам бізнесу, в єдиному, легкому у користуванні інтерфейсі.

Ви можете сканувати документи безпосередньо у хмарні служби, наприклад Dropbox та Evernote: це полегшує спільне використання документів.

Програма Auto Scan розпізнає тип документу і зберігає його у відповідному форматі — PDF або зображення. Для кращого захисту документів використовуйте пароль.

PIXMA Office Software
XL Cartridge

Заощадження чорнила та паперу

Картриджі XL та XXL розраховані на значно більшу кількість роздруківок, ніж стандартні картриджі. Це дає можливість заощадити ваш час і гроші — ідеальний варіант, якщо ви багато друкуєте. Автоматичний двосторонній друк знижує кількість використовуваного паперу та створює двосторонні документи професійної якості.

Портативні принтери

Portable-PIXMA.jpg

Друкуйте якісні фотографії формату A4, перебуваючи в дорозі, за допомогою портативних принтерів PIXMA. Для друку фотографій формату 10 x 15 см (4 x 6 дюймів) користуйтеся принтерами SELPHY.

Друк документів формату A3

PIXMA-A3.jpg

Роздруковуйте документи формату A3 за допомогою фотопринтерів і принтерів для документів PIXMA A3 або фотографії бездоганної якості за допомогою професійних фотопринтерів PIXMA.

Підтримка

Завантажуйте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники та отримуйте доступ до онлайнових служб технічної підтримки й усунення неполадок для струминних принтерів PIXMA.

    Шукаєте чорнила?

    Знайдіть необхідний картридж і папір для принтера PIXMA Home Office Printer або багатофункціонального принтера за допомогою функції пошуку витратних матеріалів.

    Допомогти знайти принтер?

    Знайдіть найкращий принтер для дому або офісу за допомогою засобу вибору принтера. Порівняйте наші настільні багатофункціональні, лазерні та струминні фотопринтери.