no consumer

Серія LEGRIA — нові можливості для зйомки автобіографічних сюжетів

Презентуйте нові грані своєї творчості в бездоганній якості Full HD — глядачі чекають на вас. Серія портативних відеокамер пропонує унікальний дизайн, що поєднує компактність і об’єктиви з надзвичайно широким кутом огляду, РК-дисплей зі змінним кутом нахилу та вбудовану підпору, які дозволяють легко фільмувати не тільки себе, а й навколишні фонові об’єкти. За допомогою вбудованого модуля Wi-Fi можна легко надсилати відзнятий матеріал, дистанційно керувати й стежити за процесом запису, зберігаючи надзвичайну якість звуку й зображення.

LEGRIA-mini-Angle

LEGRIA mini

  • Надширококутний об’єктив із кутом огляду 170°
  • РК-дисплей зі змінним кутом огляду; вбудована підпора
  • Стереомікрофон
  • Wi-Fi: простий обмін даними

LEGRIA mini X

LEGRIA mini X

  • Надширококутний об’єктив із кутом огляду 170°
  • РК-дисплей зі змінним кутом огляду; вбудована підпора
  • Великий стереомікрофон; лінійна імпульсно-кодова модуляція
  • Модуль Wi-Fi: дистанційне керування та простий обмін даними

Будьте завжди в кадрі

Знімайтеся у своїх власних відеосюжетах. Легко знімайте себе під будь-яким кутом і отримуйте більш деталізований фон завдяки ширококутному об’єктиву й інноваційному сенсорному екрану зі змінним кутом огляду. За допомогою лише одного руху можна побачити своє зображення на РК-дисплеї.

З оригінальною вбудованою підпорою вам більше не знадобиться штатив. Ви з легкістю зможете нахилити відеокамеру LEGRIA, щоб отримати потрібну перспективу.

Серія LEGRIA mini надає унікальні можливості для фотографування з високою роздільною здатністю й низьким рівнем шумів завдяки системі HS system компанії Canon. Завдяки збільшеному куту зору до 170° та вже відомим можливостям зйомки великого плану та уповільненої зйомки ви якнайкраще розкриєте свій творчий потенціал.

Frame yourself
Broadcast yourself

Онлайн-трансляція у вас на долоні

Діліться своєю творчістю з будь-якого місця завдяки вбудованому модулю Wi-Fi. Завантажуйте свої творіння в соціальні мережі, такі як YouTube і Facebook, і передивляйтеся відео на телевізорі або смартфоні, що підтримує високу чіткість, не використовуючи кабелі.

Керуйте відеокамерами LEGRIA дистанційно за допомогою смартфону або планшетного ПК і використовуйте всі можливості потокового передавання й обміну даними в режимі реального часу.

За допомогою пристроїв LEGRIA mini X можна навіть на відстані стежити за тим, що відбувається у вашому помешканні.

Звук з ефектом присутності

Створюйте відео зі звуком, що за якістю не поступається зображенню.

LEGRIA mini X оснащено великим стереомікрофоном із чудовим відношенням сигнал/шум і широким динамічним діапазоном, що дає змогу записувати звук у нестисненому форматі лінійної імпульсно-кодової модуляції з повним ручним керуванням у якості стандарту CD.

Для відмінного й зручного запису звуку LEGRIA mini має високоякісний стереомікрофон і функцію вибору звукового сюжету. Просто оберіть один із 5 сюжетів, і параметри будуть автоматично налаштовані для ваших потреб.

Immersive Audio