no consumer

Захоплюємося зображеннями, захоплюємося вами

Грейс, відділ маркетингу та зв’язків із громадськістю

Досягніть у кар’єрі всього, що можете

Сідхарт, відділ продажів і консультування

Ми — не просто компанія

Грехем, служба керування

Захоплюємося зображеннями, захоплюємося вами

Клер, відділ управління комерційною діяльністю

Досягніть у кар’єрі всього, що можете

Антонелло, відділ продажів і консультування

Разом ми досягнемо наших цілей

Олівер, відділ рішень для бізнесу та інформаційних технологій, і Нікола, відділ продажів і консультування

Кар’єра в Canon

Кар’єра в Canon — це пристрасть. Саме пристрасть, а також відчуття гордості — це ті чинники, які підштовхують наш персонал до дії, до результатів. Саме тому, зокрема, ми є лідером новаторства у створенні зображень — від споживчих і бізнесових до медичних і трансляційних товарів, рішень і послуг.

Відділ продажів і консультацій

Якщо ви завжди мріяли увійти до складу команди, яка продає всесвітньо відомі послуги та рішення, якщо вам справді подобається працювати із зображеннями, то в Canon ви зможете перейти на наступну сходинку кар’єрного зростання.

Відділ маркетингу та зв’язків із громадськістю

Ми дуже пишаємося тим, що ми робимо, і хочемо розповісти про це світу. І тут нам потрібна ваша допомога. Наші спеціалісти з відділу маркетингу та зв’язків із громадськістю, які працюють у сферах багатоканального маркетингу, планування бізнесу й управління виробництвом продукції, вдихають життя в наші послуги та рішення.

Відділ бізнес-рішень та інформаційних технологій

Якщо вас не зупиняють складні завдання і ви хочете бути в центрі нашої діяльності, зробіть свій внесок у розробку клієнтських рішень і створіть інфраструктуру, яка сприятиме розвитку нашого бізнесу.

Відділ управління комерційною діяльністю

Ви — той, хто вміє вирішувати проблеми, здатен на основі свого досвіду пропонувати підходи для спрощення наших виробничих процесів, а також підтримує відмінну інфраструктуру для нашого бізнесу, орієнтованого на результат.

Керування

Потрібно, щоб вам подобалося працювати з людьми. Наша мета — розвиток бізнесу через розвиток наших працівників.

Можливості для випускників і стажерів

Нелегко вирішити, куди податися після закінчення вищого навчального закладу. Наші програми навчання та стажування розроблені, щоб надати вам досвід, потрібний для кар’єрного розвитку у вибраній спеціалізації. Прочитайте історію Сари.

Знайомтеся з нашими працівниками


Як залишатися на зв’язку з нами

Ми активно заохочуємо будь-яких наших працівників — і спеціалістів із сервісного обслуговування у Швеції, і професіоналів із відділу продажів в Іспанії — вивчати кар’єрні можливості в Canon. Не в кожному представництві можна знайти весь спектр вакансій, однак цікаві можливості існують усюди.

Можливість працевлаштування в Canon

Компанія Canon існує завдяки працівникам. Ми непохитні у своєму прагненні підтримувати дружнє й гармонійне робоче середовище. Будучи брендом світового рівня, ми підтримуємо тісні зв’язки зі своїми споживачами. Розгляньте можливість працевлаштування в Canon, адже ця компанія може дати вам роботу, про яку ви завжди мріяли.